manshour
ثبت دامنه
بررسی آزاد بودن دامنه بصورت انلاین
logo-domain

برنامه نویسی وب

وب سایتی که از ادغام خلاقیت و کارایی ساخته شده باشد، می تواند چهره اینترنتی شما را به شدت تقویت کند. وب سایت هایی که بخوبی طراحی شده اند، میتوانند فرایند دسترسی اطلاعات، آشنایی با وب سایت ، ومبادلات اینترنتی را ساده تر نمایند. این امر بنوبه خود منجر به بازگشت سریعتر هزینه مصرف شده برای طراحی و توسعه وب سایت خواهد شد.

خدمات توسعه وب سرور وی دی اس، بر پایه نیازهای مشتریان و اهداف تجاری آنها میباشد. بااستفاده صحیح از تکنولوژی های مدرن نظیر PHP، ASP.net، Ajax، Flash، ، سرور وی دی اس زیر بنای تجارت اینترنتی شما را با چهره ای مدرن آراسته خواهد کرد. بکمک طراحی نرم افزارهای توسعه تحت وب ، نه تنها وب سایت تان براحتی بر پا خواهد شد و کاربران براحتی با آن در تعامل خواهند بود، بلکه وب سایت شما به یکی از رهبران صنعتی تبدیل خواهد شد.

 

·         خدمات PHP

·         خدمات .NET

·         سیستم مدیریت محتوا

·         استخدام متخصصین

اگر بتوانیم نام خود را یکی از پیشروان طراحی و توسعه وب سایت در ایران بمانیم، مسیری که در آن قرار داریم ملزم میکند تا طرح هایمان همراه با خلاقیت، کم حجم، بهینه شده برای موتورهای جستجوگر بهمراه منوهای زیبا و کاربر پسند باشد. تیم کارشناسان ما، نوع آوری و خلاقیت را همراه بامهارت فنی بشما عرضه میکنند که درنتیجه منجر به بهبود چشمگیری در وجهه یا منش اینترنتی شما خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی و توسعه وب تماس بگیرید یا شرایط خودرا برایمان ارسال نمایید. در خواست شما ظرف کمتر از 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
 

خدمات توسعه وب

·         خدمات توسعه وب

·         طراحی فروشگاه اینترنتی، وب سایت فروش، تجارت الکترونیک

·         طراحی وب سایت های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، تالار گفتگو

·         طراحی وب سایت ها، پرتالهای خبری

·         تعمیرات وب سایت

·         طراحی وب سایت تماما فلش

·         طراحی وب سایت های طبقه بندی شده

·         طراحی اپلیکیشن های تحت وب

 

چرا سرور وی دی اس؟

     طراحی ، توسعه ، برپا سازی، تعمیر وب سایت بصورت موثر

 

شروع همکاری

چنانچه تصمیم گرفته باشید وب سایت خودرا بدست ما بسپارید، ابتدا برایتان یک استراتژی کاری تعریف خواهد شد. تا زمانیکه وب سایت تان بطور کامل طراحی نشده باشد، مرحله به مرحله در تماس با شما خواهیم بود، تا آنچه را که نیاز دارید برای رضایت تان فراهم شود. کارشناسان این شرکت در کنار شما مشغول بکار خواهند بود تا نقطه تمرکز، اهداف یا سلایق شما در طراحی اعمال شود.

تجربه

سرور وی دی اس با سالها تجربه در ارائه خدمات طراحی وب سایت ، توسعه و برنامه نویسی، میتواند تضمین محکمی برای کاهش سردرگمی، اتلاف هزینه، یا اتلاف وقت تان باشد.

گرایش فنی

خدماتی که ما در خصوص توسعه وب ارائه میدهیم از جدیدترین تکنولوژیها برای طراحی سرویسهایی امنیتی بهره می جوید. حرفه ما طراحی وب سایت، طراحی نرم افزارهای تحت وب، توسعه وب ، سایت های دیتابیس محور، برنامه نویسی ، و بهبود بیشتر وب سایت های جاری می باشد.

تمرکز بر نیازها

حتی اگر چندان که در بازار روزانه خود مطرح هستید، در بازار اینترنتی مطرح نباشید، تضمین میکنیم که بازار اینترنتی ، قویترین بازار موثر و ابزار تبلیغاتی برایتان خواهد بود.

امنیت

ما امانت داریم. با دادن این اطمینان که همه اطلاعاتتان نزد ما محفوظ خواهند ماند، میتوانید با خیالی آسوده، سرور وی دی اس را شریکی دلسوز در امنیت اطلاعاتی خود بدانید.

ایجاد سبک وشیوه ای مطلوب برای وب سایت شما

تیم طراحی سرور وی دی اس، باجمع آوری اطلاعاتی از بازار یا مشتریانتان، سبکی برای وب سایت تان ایجاد میکند تا بیشترین هماهنگی را با مشتریان تان داشته باشد. علاوه بر این، تیم طراحان ما با در نظر گرفتن زبان مشتریان (انگلیسی، فارسی یا غیره)، تصاویر مورد نیاز، رنگ بندیهای مورد نیاز و ساختار منوها، صفحاتی طراحی میکند که بیشترین هماهنگی را با مشتریان یا بازار هدفتان خواهد داشت.

قیمت مناسب

پایین بودن نیروی انسانی در ایران نسبت به اروپا یا امریکا، این شرکت را در مسیری سالمی در بازار رقابتی سراسر دنیا قرار داده است. سعی ما بر آن است که بهترین طراحی را با بهترین کیفیت همراه کنیم تا با توجه به قیمتهای نازل منطقه جغرافیایی، بیشترین سود نصیب مشتریان و در نهایت نصیب سرور وی دی اس شود. در صورت تمایل حتی میتوانید با بهره گیری از کارشناسان این شرکت بطور اختصاصی، ایده های خود را بامدیریت خود و نه مدیریت سرور وی دی اس، و باقیمتی نازل تر (نسبت به اختیارات داده شده) به واقعیت تبدیل کنید.

 

شبکه های اجتماعیکلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت سرور وی دی اس محفوظ می باشد. © 1387-1396